29 wrzesień 2022

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

zdjęcie: Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce / kupbilecik24.pl / Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce
kupbilecik24.pl / Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce
Zapraszamy 27 listopada 2022 roku do MOKSiR Sala Teatralna, Chrzanów, ul. Broniewskiego 4.
REKLAMA
data: 2022-11-27 16:00
miejsce: MOKSiR Sala Teatralna, Chrzanów, ul. Broniewskiego 4
bilety: KUP BILET
 

Na złość konwenansom i przekraczając wszelkie grancie - wracamy z nowym programem! Po ubiegłorocznym sukcesie mniejszego składu postanowiliśmy nadal muzycznie podbijać kulturalne przestrzenie kraju. Bogatsi o nowe doświadczenia, gwarantujemy niezapomniane spotkanie, pełne pozytywnej energii, najlepszego dowcipu i głębokich wzruszeń. Nasz manifest na sezon 2020/2021 brzmi następująco:

więcej → oszałamiającej pianistyki Waldemara Malickiego, wirtuoza igrającego pomiędzy poważnymi klasycznymi brzmieniami a lekkością popkultury
więcej → dramatycznych brzmień sopranu Anity Rywalskiej, mistrzyni wokalistyki i rozbrajających żartów
więcej → obezwładniającego tenoru Marcina Pomykały, fascynującego świetnym głosem i zmysłem aktorskim
więcej → pięknej i frenetycznej wiolonczelistki Małgorzaty Krzyżanowicz, hipnotyzującej połączeniem wdzięku, profesjonalizmu i znakomitego poczucia humoru.

Pełen seksapilu czteroosobowy zespół zaprasza na muzyczne widowisko obfitujące w abstrakcyjny humor, krótkie obserwacje obyczajowe i mnóstwo dystansu do samego siebie i otaczającego nas świata. To inteligentna rozrywka, gdzie skecze muzyczne zderzają się z aktualnymi anegdotami, żartobliwie komentującymi naszą rzeczywistość, a bezinteresowna zabawa z poważniejszą refleksją.

Niespotykana nigdzie indziej forma artystyczna nie tylko zagwarantuje mnóstwo oczyszczającego śmiechu, ale także zachwyci wybitną pianistyką, różnorodnością subtelnych klimatów i mnóstwem energetycznych utworów.

W trakcie naszego temperamentnego show będziemy zaskakiwać, poruszać, a nawet lewitować nad sceną. Słowem, zrobimy wszystko, by unieść Państwa ponad teatralnymi fotelami, lub zachwycić, tak, by z rozkoszą zatopili się Państwo w brzmieniach i choć na chwilę zapomnieli o szarej codzienności.

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała

Czas trwania: 90 min

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Waldemar Malicki - Naga Prawda o klasyce
artyści:
Waldemar Malicki, Małgorzata Krzyżanowicz, Anita Rywalska, Marcin Pomykała
Czteroosobowy zespół. Waldemar, Małgosia - wiolonczela, Anita- sopran i Marcin- tenor, wywracają do góry nogami wszystkie pojęcia o tak zwanej wyższej kulturze. To znaczy ona jest- ta kultura wysoka- tylko odarta z zadęcia, zakulisowa, szczera, perfekcyjna warsztatowo i niewiarygodnie dowcipna. Mieszanka nastrojów w tym widowisku ma temperaturę koktajlu Mołotowa. Wystarczy lekki wstrząs, żar z papierosa i płoniemy. Nagą prawdę o klasyce możemy zagrać w każdych warunkach. Oczywiście najlepiej w teatralnych, ale i katakumby i pustynia nie odwrócą uwagi od spektaklu i scenografii. Spoko- nasza scenografia to ludzie- artyści, którzy swoim sposobem bycia, samymi sobą elektryzują i skupiają uwagę. Nic więcej nie trzeba. Tylko trochę skupienia na początku - potem widz wchodzi w spektakl i najchętniej zostałby w nim... do deseru. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Chrzanów
1.3°C
wschód słońca: 07:15
zachód słońca: 15:45
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chrzanowie

kiedy
2022-12-02 19:00
miejsce
PlayGround, Chrzanów, Kadłubek 24
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-01 16:00
miejsce
Dom Kultury SOKÓŁ, Trzebinia, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-07 17:00
miejsce
Dom Kultury SOKÓŁ, Trzebinia, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-13 20:30
miejsce
MOKSiR Sala Teatralna, Chrzanów,...
wstęp biletowany